Posjet Kninu i Smiljanu

Učenici naše škole predvođeni predmetnim učiteljima posjetili su stari hrvatski kraljevski grad Knin i Memorijalni centar "Nikola Tesla"  u Smiljanu pored Gospića gdje su razgledali rodnu kuću i najvažnija dostignuća Nikole Tesle, našeg najpoznatijeg izumitelja.

objavio: Nikša Radan   datum: 21. 9. 2016.

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

15.11.2017. 16:27
CARNetu i Srcu dodijeljene Povelje Republike Hrvatske
Odlukom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNet i Sveučilišnom računskom centru (Srce) Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene su danas Povelje Republike Hrvatske.