Obavijest roditeljima za upis djece u 1. razred

Zbog postojeće epidemiološke situacije, kako bismo smanjili kontakte, djeca ne trebaju obavljati laboratorijske preglede, kao ni pregled stomatologa.

Termini liječničkog pregleda su dodijeljeni roditeljima te moraju doći u dogovoreni sat u ordinaciju Dr. Radović.

VAŽNO:

Na stranicama škole pročitati UPUTE te preuzeti UPITNIK ZA RODITELJE koji ćete ispuniti i poslati na e-mail:dubravka.radovic@nzjz-split.hr te preuzeti IZJAVU koju ćete donijeti prilikom dolaska na pregled.

Na pregled je potrebno donijeti iskaznicu cijepljenja i med. dokumentaciju – specijalističke nalaze ukoliko je dijete bolovalo i liječeno od neke bolest.

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred (testiranje u školi) neće se još provoditi, a o načinu i vremenu provedbe obavijestiti ćemo vas telefonskim putem.

Upitnik_za_roditelje

Izjava dijete i roditelj

objavio: Nikša Radan   datum: 12. 5. 2020.