ADRESA

21240 Trilj

021 / 820 – 010

ostijarica@os-sradic-tijarica.skole.hr

Naša škola uspješno prešla na novi WordPress sustav za školska web mjesta

by | 24. rujna 2024.

S ponosom objavljujemo da je naša škola uspješno završila proces prelaska na novi WordPress sustav za upravljanje sadržajem našeg školskog web mjesta. Ova promjena omogućit će lakšu i moderniju administraciju web stranice, kao i bolje iskustvo za sve naše korisnike – učenike, roditelje, učitelje ali i širu zajednicu.

WordPress je jedan od najpopularnijih i najpristupačnijih sustava za upravljanje sadržajem (CMS) u svijetu, s više od 40% svih web stranica na internetu koje koriste ovu platformu. Ova tehnologija omogućuje jednostavno uređivanje i objavljivanje sadržaja, te brzu prilagodbu funkcionalnosti prema potrebama škole.

U narednim tjednima planiramo nastaviti s unaprjeđivanjem sadržaja i dodavanjem novih funkcionalnosti koje će korisnicima omogućiti još bolju interakciju s našim školskim web mjestom. Također, pozivamo sve korisnike da posjete novu web stranicu i podijele svoja mišljenja kako bismo mogli dodatno prilagoditi sadržaj i funkcije njihovim potrebama.

Ovaj korak prema modernizaciji našeg web sustava još je jedan dokaz da naša škola prati najnovije tehnologije i ulaže u poboljšanje kvalitete komunikacije sa svojom zajednicom. Vjerujemo da će platforma omogućiti bolje i učinkovitije funkcioniranje našeg školskog web mjesta, te s nestrpljenjem iščekujemo daljnje pozitivne reakcije.

Istražite našu novu stranicu i uvjerite se sami!