Obilježen Dan zahvalnosti

Svečanim programom kojega su pripremile učiteljice nižih razreda Dušanka Babić i Franka Ivančić, kao i predmetne učiteljice Zdenka Veić, Marija Žaper i Marina Stupalo zajedno sa našim učenicima prigodno je obilježen Dan zahvalnosti za plodove Zemlje, popularni Dan kruha.

objavio: Nikša Radan   datum: 28. 10. 2016.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.