Poziv za sudjelovanje u istraživanju potreba za stručnim usavršavanjem

Agencija za odgoj i obrazovanje poziva odgojno-obrazovne radnike svih škola u Republici Hrvatskoj na sudjelovanje u istraživanju potreba za stručnim usavršavanjem, koje predstavlja jedan od ključnih čimbenika razvoja odgojno-obrazovnog sustava.

Agencija za odgoj i obrazovanje poziva odgojno-obrazovno radnike svih škola u Republici Hrvatskoj na sudjelovanje u istraživanju potreba za stručnim usavršavanjem, koje predstavlja jedan od ključnih čimbenika razvoja odgojno-obrazovnog sustava.

Rezultati ovog istraživanja bit će važan pokazatelj potreba za stručnim usavršavanjem hrvatskih odgojno-obrazovnih radnika te polazište za definiranje strategije i modernizaciju postojećeg sustava stručnog usavršavanja Agencije za odgoj i obrazovanje, poboljšanje odgojno-obrazovnog rada, a u svrhu učinkovitijeg postizanja obrazovnih ishoda učenika i unapređenja kvalitete odgojno-obrazovnog sustava u cjelini.

Ovim istraživanjem želi se omogućiti svim odgojno-obrazovnim radnicima da popunjavanjem upitnika daju svoj doprinos analizi i razvoju stručnog usavršavanja te su stoga pripremljena četiri upitnika:

Svi pojedinačni podaci prikupljeni upitnicima su povjerljivi, a sve što je potrebno za ispunjavanje je korisnički račun na http://www.ettaedu.eu/ i 10 minuta slobodnog vremena.

Odgojno-obrazovni radnici zamoljeni su da popune njima namijenjen upitnik najkasnije do subote, 10. studenoga 2012. godine.

objavio: Nikša Radan   datum: 2. 11. 2012.