Natječaj 28.11.2013.

Osnovna škola STJEPAN RADIĆ, Donja Tijarica 142, 21245 TIJARICA raspisuje

za popunu radnih mjesta

1. Učitelj tehničke kulture,  neodređeno nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave tjedno, 1 izvršitelj/ica.

1. Učitelj fizike, neodređeno nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave tjedno, 1 izvršitelj/ica.

1. Učitelj informatike, neodređeno nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave tjedno, 1 izvršitelj/ica.

Uvjeti:
propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 126/12 - pročišćeni tekst 94/13) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96 i 56701).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za primanje prijava s dokazima o ispunjavanju uvjeta (životopis, dokaz o stručnoj spremi, domovnica, uvjerenje o nekažnjavanju) je 8 dana od objave natječaja.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, a uz prijavu na natječaj dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen. Takav kandidat ima prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Nepravodobne ili neuredne prijave neće se razmatrati niti će podnositelji neurednih prijava biti pozvani na dopunu prijave. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u zakonskom roku.

Uvjeti prema Zakonu o  odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijave slati na adresu škole u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji neurednih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

objavio: Nikša Radan   datum: 28. 11. 2013.