Ljubav pod maskama

U utorak, 10.veljače 2016. proslavili smo u našoj školi Valentinovo i maskenbal. Svaki razred trebao je predstaviti ovogodišnji slogan "Ljubav pod maskama". Učenice 5.razreda, Mia, Laura i Katarina su utjelovile Muze, grčke božice te su ujedno svojim kazivanjem ljubavne poezije i pjesama proglašene najboljim izvođačicama. Zatim smo otputovali sa šestašima u Egipat gdje je zavladala neizlječiva bolest pod nazivom Zaljubitis. Budući da je opće poznato kako se ta "bolest" širi brzinom svjetlosti, stigla je i do susjedne Bosne gdje su se zatekli Romeo, Julija i Julijin otac. Što se dogodi kada se zaljubljenost pretvori u ljubav dočarali su nam Matan (Emanuel) i Nusa (Silvana) kratkim skečom.

Taj dan proglašen je pobjednik literarnoga natječaja za najljepšu ljubavnu pjesmu. Stručno povjerenstvo pohvalilo je sve učenike i pristigle radove. Pobjednicom je proglašena Matea Sablić, učenica šestoga razreda osvojivši poklon bon u restoranu Marinero u Trilju.

Maskenbal u našoj školi organizirala je učiteljica njemačkog jezika Ivana Omrčen Loko.

Veselimo se sljedećem maskenbalu!

objavio: Administrator   datum: 9. 2. 2016.