Natjecanja 2016.

Tijekom siječnja i veljače ove godine u našoj školi održana su školska natjecanja za učenike od 5. do 8. razreda iz engleskog jezika, francuskog jezika, hrvatskog jezika, povijesti i geografije. Nekolicina naših učenica nas je posebno obradovala uspješnim rezultatom i plasmanom na županijsko natjecanje.

Na čak četiri županijska natjecanja, i to iz francuskog jezika, engleskog jezika, povijesti i geografije plasirala se Anđela Bravić (8.r.).

Na županijska natjecanje iz geografije i povijesti plasirala se Josipa Maroš (8.r.).

Pravo sudjelovanja na županijskim natjecanjima iz geografije i povijesti izborila je i Silvana Sučić (7.r.).

Čestitamo našim vrijednim učenicama i njihovim mentorima i želimo im puno sreće na županijskim natjecanjima!

objavio: Nikša Radan   datum: 11. 2. 2016.