OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE ŠKOLSKIH OBVEZNIKA!

Prijava  djece školskih obveznika vršit će se elektronskim putem na obrascu Prijava na internetskoj stranici Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport  (www.dalmacija.hr) u vremenu od 8. do 17. veljače 2021. godine.

Prijavu je potrebno izvršiti prema upisnim područjima škola objavljenim na web stranici Upravnog odjela i web stranicama osnovnih škola u SDŽ.

Školski obveznici su:

• djeca rođena od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015.,

djeca kojima je za šk. god. 2020./2021. rješenjem odgođen upis u prvi razred osnovne škole.

Iznimno u prvi razred osnovne škole mogu se upisati i djeca rođena od 1. travnja 2015.  do 31. prosinca 2015. za koju roditelji odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole.

U slučaju nejasnoća ili pitanja obratite se pedagoginji škole.

Srdačan pozdrav!

Stručna služba škole

objavio: Nikša Radan   datum: 5. 2. 2021.